אבטחה ודיסקרטיות אצל לארג פינס

הפרטיות שלכם חשובה לנו !


אנחנו יודעים כמה שאתם "מודאגים" מזה ש"יעלו" או "יתפסו" אותכם ! ואנחנו יכולים להגיד לכם בפה מלא - אין לכם ממה לדאוג ! הכל אצלנו דיסקרטי לחלוטין, בכל שלב - מביצוע ההזמנה ועד שליחת ההזמנה וקבלת ההזמנה על ידכם ! הכל דיסקרטי ומאובטח על ידינו - אנחנו מתעסקים במכירת אביזרי מין ומוצרים קשורים, מזה למעלה מיותר משלושים שנה בארץ ! החנות שלנו, והשם שלנו חשובים יותר מהכל, ולכן - אנחנו נעשה הכל מנת שתהיו מרוצים ! לקוח מרוצה הינו לקוח שחוזר, וממליץ עלינו לחברים ומכרים שלנו ! וזוהי חשיבתנו האסטגרטית ! ולכן, גם במידה ותקראו את כל המידע בעמוד הזה, עדיין יהיו לכם שאלות - אנחנו כאן כדי לענות לכם עליהם ! תוכלו להתקשר אלינו בכל עת, עם כל שאלה, הכי טיפשית בעולם אפילו, ואנחנו נשמח לענות לכם עליה, תמיד !
 
חיוב באשראי - דיסקרטי לחלוטין !
אופן ביצוע ההזמנה באתר שלנו, הוא דיסקרטי לחלוטין והוא נעשה באמצעות עמוד מאובטח (https://) אשר מוצפן על ידי פרוטקול SSL של חברת GO DADDY בעלת השם החזק ביותר בתחום האבטחה.! ברגע שתזינו את פרטי האשראי שלכם, אנחנו פונים אל חברות האשראי באופן אוטומטי, ומקבלים תשובה האם האשראי עבר או לא, אנחנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך לעולם ! מעבר לזה, את פרטי המשלוח שלך, אנחנו מוחקים כחודש לאחר ההזמנה שלך - לעולם לא נעביר אותם לגורם שלישי כלשהו, או נשתמש בהם.. אנחנו אפילו לא שומרים את כתובת האימייל שלכם ! מרגע ביצוע ההזמנה, ואישורה מול חברת האשראי, אנחנו שולחים אלייך את המוצר, שומרים את הפרטים שלך ל-30 יום ולאחר מכן, לא יהיו שום זכר להזמנה שלך ! למה אנחנו שומרים את הפרטים שלך ל-30 יום? למקרה שתהיה בעיה כלשהי  - בעיה במשלוח, בעיה בפרטים שהזנת או כל דבר אחר - כדי שנוכל לפנות אלייך !
 
מה יופיע בפירוט חיוב האשראי?
על חברת "א. ש" שמעתם? אני בטוח שלא, וגם האישה \ הבת זוג \ אמא \ אבא או כל מי שאתם בעצם מסתירים ממנו את זה שקניתם את המוצר - זה יכול להיות חנות נעליים, שעונים, בגדים או כל דבר אחר! בפירוט חיוב האשראי לא יופיע שום פרט המקשר אל המוצר שקניתם, או אל האתר שלנו, או אל התחום בו אנחנו מתעסקים ! ממש ככה.. אין שום קשר !
 
תשלום במזומן
ניתן לשלם במזומן, לשליח, אשר יגיע עד אלייך למקום בו תרצה לפגוש אותו, במידה ואתה באיזור ת"א והסביבה, או לשלם במזומן באמצעות שירות מזומן בזמן של דואר ישראל - במידה ותבחר באחד מן האפשרויות הללו עלייך ליצור איתנו קשר טלפונים - צוות שירות הלקוחות יקח ממך את כל הפרטים ויתאם איתך הכל.. צור קשר דרך הטלפון המופיע למעלה, או באמצעות טופס צור הקשר, ונשמח לתת לך מענה.
 
חבילה חומה עטומה ודיסקרטית
עם ניסיון של שנים בתחום מכירת אביזרים, כמו שכבר אמרנו - חשבנו על כל פרט ופרט אשר תוכלו להיות רגועים ושלווים בכל שלב ושלב - גם החבילה, אשר אותה אתם תקבלו, תגיע באופן דיסקרטי לגמרה - חבילה חומה גדולה, נראה כמו טלויזיה, מחשב נייד או כל דבר אחר - אי אפשר לדעת מה יש בפנים..
 
לסיכום
אתם באמת בידיים טובות - אנחנו כאן בשביל לתת לכם את השירות הכי טוב, ואת המוצר הכי טוב בדיסקרטיות מובטחת ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר! עם למעלה משלושים שנה של ניסיון וותק, אנחנו מציעים את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר באינטרנט - אם בכל זאת אתם רוצים לשמוע עוד מידע, וכל מה שרשמנו אינו מספיק - צרו איתנו קשר בכל עת ! אנחנו כאן בשבילכם !

רכישה מאובטחת אצל לארג פינס


מאמרים שאנחנו רשמנו: